?

Log in

No account? Create an account

ЗАМЕТКИ НА ЗАБОРЕ

Recent Entries

You are viewing 25 entries, 75 into the past.

29th March 2018

6:52pm: Міграційне
Оце для клієнта вивчав наявні можливості для міграції фірмової пошти з гугля на стенделон. Варіантів виявилось не так багато. `fetchmail` обламується на гугльовій двофакторній авторизації, хоча і є можливість створити однофакторний app-password. Робити викачку в ТВ і потім експортувати - довго і муторно, а при великих об'ємах листів в акаунті іще й пов'язане з постійними вильотами ТВ. Але виявилося, що є в гугла можливість тотального бекапу всіх даних, пов'язаних з вашим акаунтом.

Ідете осюди:Collapse )

17th March 2018

10:34am: Розважальне
Можливо, ви ще не бачили оцього гіганта мислі та отця російської небополітики. Запевняю вас - це серйозна прогалина у вашому світогляді. Якби мені треба було одним словом охарактеризувати російську політичну культуру 21 сторіччя, я би її назвав "дев'ятовщина". Всі ці галковські, дугіни, кургіняни, гіркіни, хазіни - то лише півпроцентні розчини. А Дев'ятов - це концентрат, чиста російськість, ангідрід!Єдине, з чим ніяк не можу визначитись, так це на якій швидкості дивитись його виступи. Спочатку дивився на 2х, але потім виявилося, що на 0.5х ця ботва штирить іще потужніше.

14th March 2018

2:52pm: Квантово-нелокальне
Як казав Вернер Гейзенберг, не можна все знати - голова лусне. Або планка впаде. Навіть постійна планка. І це є фундаментальний закон природи. Тому я старанно забуваю все те, що мені не дуже потрібне. Наприклад, я забув, що в різних локалях десятковий дріб може відділятися як крапкою (С), так і комою (uk_UA). Звісно, що правильно в шелловому скрипту одразу робить експорт локалі, але ж я це вже забув! І поки в сесії в мене всьо працює просто чудово, з крона тільки листи сиплються, шо всьо пропало, неробебля, алярм і рятуйте. Отже, локаль понад усе!

А ще бувають просто епічні танці з бубном навколо таймзон. Мало хто здогадується, але навряд чи є в ІТшній кухні ще щось більш поморочене та магічне, ніж таймзони. Та релятивізм Ейнштейна на фоні сайд-ефектів від модифікації файлів zoneinfo - це просто арифметика за 4 клас. Тут одною поправкою лоренцові рівняння не виправить.

10th March 2018

3:29pm: Антропологічне

Навіть проведені в коментах натурні експерименти, які дають недвозначну відповідь на питання, не заважають окремим істотам вперто гнути свою лінію до останнього. І це тривіальне питання з фізики, для якого досить розуміння законів збереження. Ви дійсно вважаєте, що є бодай мізерний шанс переконати цю біомасу, що вони в чомусь неправі? Особливо, в більш складних матеріях?

https://useless-faq.livejournal.com/15602748.html

25th February 2018

12:56pm: Фінальне

Мюрид-несміян нарешті повністю досягнув п'ятої стадії кюблер-россівського просветління - прийняття неминучого. Він ще за звичкою плює в Україну, ще трошки плекає зайві безпідставні сподівання на долю німців та японців, але вже без внутрішнього спротиву, прямо та відкрито говорить те, що іншим було очевидно давно.

"Коллективная ответственность"

17th February 2018

9:55pm: Слоупочне

Не розумію, чому раптом виринають в свідомості прозріння без жодної на те видимої причини.

Пам'ятаєте, мабуть, сцену зі Штірліцом, що їде у поїзді з армійським генералом, який затіває відверту розмову про майбутній фінал всієї авантюри Гітлера. Особливо той момент, коли генерал згадує "пархатих російських казаків", а Штірліц ховає посмішку в келишку генеральського коньяку. Саме оцей момент мені муляв просто нестерпно, і смисла його я ніяк не міг зрозуміти. Аж раптом до мене дійшло.

Дивіться, породистий німець, генерал, що пройшов бозна які перевірки на предмет ідейної підготовки, громадянин, що все своє життя прожив у Германії, включаючи нацистський період, був підданий всій силі дієвості пропагандистської машини Гєбельса, раптом проявляє дивну, як на функціонера Рейху, необізнаність у питаннях "пархатості". Зате совєцкий герой, борець з нацизмом і інтернаціоналіст Ісаєв в цих нюансах розбирається дуже, дуже добре. Значно краще за вірного служаку третього рейху.

Отакий антагонізм націонал-соціалізму та інтернаціонал-соціалізму в одній невеличкій сцені.

10th February 2018

8:15pm: Зрадойобнуте

pauluskp наклав здоровенну купу під назвою "Военные ВСУ разбирают и распродают оборонительные сооружения"

А коли я написав йому комент:

"..Ой, зрада-зрадная! Ой, мама, шо ж это делается - кустарные "укрепления", которые дождей-снегов не выдержали, разбирают! Ой, не дали посмотреть, как штатные инженерные войска сооружают полноценные укрепления второй (и третьей) линий обороны по всем правилам! Ой, шо проклятый шоколадный упырь делает! Мы все умрьом!!!!

Если что - старлей инженерных войск, по мобилизации отслужил в 15-16 году, а не какой-нибудь журналажник, пишуший из глубокого тыла.."


то він мій коммент миттєво приховав. Мабуть, щоб я ненароком військової таємниці не виказав.

8th February 2018

8:19pm: Активаторне

А що це за бурлєніє говніщ в ру-політє та юрбі? Вата щось так активно кіпішує, так гонить піну, що я такого вже кілька років не бачив. Шо сі стало? Що за новий тренд?

7th February 2018

12:59am: Гіперболічне

В цей знаменний день, коли бездуховний піндосський кооператор на вкрадені в пролетарів гроші викинув кілька тон автошроту в бік Марсу, в журналах ватничків, яких я з насолодою моніторю, стоїть приголомшлива тиша. Не було нічого, вартого уваги, взагалі. Так, дрібничка, про яку не хочеться навіть кілька строчок написать.

31st January 2018

9:30pm: Травматичне
Оце від душі приклався до домашнього гострого соусу (95% хабанери, сіль, часник, цибуля, оцет), капсаїцин лупанув по слизовій, яка зчинила алярм "горимо, рятуйте!", надниркові зафонтанували адреналіном, серце калатає, тиск підскочив, морда побуряковіла, вуха заклало, в роті пекельний вогонь, ледве дихаю, і все це з четвертушки чайної ложки мого варива. Десь через півгодини попустить - ще догонюся.

23rd January 2018

5:50pm: Десяте

Картина, кортана, картонка і малєнькая собачьонка...

Я дуже консервативний в десктопних осях. Колись давно всі мої колєги вовсю юзали 3.11/fWG, а я сидів на DOS3.3. Коли я нарешті переліз на вінду 3.11, мої колеги вже сиділи на 98-й. З 98-ї я переліз на Win2k, коли вже всі сиділи на вісті. Після Win2k я пересів одразу на сімку, і сидів на ній аж доти, доки не був змушений купити нового ноута, залізо на якому вже не підтримується дровами під сімку. Отже, тепер я на Win10 і вона мене шось дратує. Саме своєю "прогресивністю" та повною зворотньою несумісністю з попереднім інтерфейсом налаштування. Єдине, що МС нарешті спромоглася зробити правильно - це Win+X. Більшу частину часу пішло на викорчовування та відключення всякої тупої та непотрібної попсні. Але фіг з ним, це вже моя остання десктопна вінда.

22nd January 2018

2:36am: Святкове

Цього року зимові свята в мене пройшли під госпели. Чогось вштирило зненацька, і так добре пішли один за одним...31st December 2017

3:55pm: Різдвяно-Новорічне

Цього року в мене ялинка вродила просто на диво. Незважаючи на те, що проклюнулася вона лише у квітні і прогавила літню спекоту, успішно достояла аж до Різдва і Нового Року. І достигла, як книжка пише. В мене ще таких міцних ялинкових іграшок не було. Це навіть незважаючи на те, що останніх чотири місяці вона росла при кімнатній температурі, чого для неї явно замало. І це ще при тому, що половину зелені довелося повистригати, бо стовбур не витримував такого навантаження.

Десь 2 січня зберу шишки і почну їх квасить. І одразу ж посаджу дві нових ялинки - на наступний рік!

Ну, хіба не краса?Collapse )

25th December 2017

8:34pm: Реакціоністське

Я довго терпів. Я взагалі дуже терплячий. Але й в мене інколи уривається терпець. Отак, як зараз.

Я зніс файрфокс 57 і поставив файрфокс 52/ESR. ESR - це Extended Support Release, версія для підприємств та установ, де стабільність цінують більше, ніж сумнівні бантики-рюшечки. Не знаю, хто напоумив розробників мозілли отак радикально поламати назавжди сумісність з старими плагінами, але це була винятково руйнівна диверсія. Не знаю, як у вас, а для мене броузер без плагінів - це не броузер. Зокрема, я вже просто фізично нездатний користуватися файрфоксом без плагіну "TabMix Plus".

Ну, дрібничка ж! Дозволяє примусово відкривати закладки, чи введене в адресну строчку, чи лінки з історії і тому подібне у новій вкладці. Не в поточній, вашу мать, де в мене відкрито сторінку з аяксом, який злітає при відмотуванні історії назад. А якщо я по ссилці клікаю середньою кнопкою, то нова вкладка з лінком відкривається не бозна де зправа, а тут же, поруч з поточною вкладкою. І ще в мене з'являється приємна кнопка з історією недавно закритих вкладок, звідки можна відновити помилково закрите. Знов-таки, в новій вкладці, а не в поточній.

Я розумію, що дуже хотілося вичистить купу успадкованого коду і навести в сирцях феншуй-хентай, але! Що, не можна було зробить хоча б за три місяці до релізу девелоперз-прев'ю, на якому розробники плагінів могли б тренуватися і мігрувати свої доробки? Обов'язково треба було явочним порядком відключить купу корисних плагінів? Обов'язково треба було підсовувати обновку нічого не підозрюючим рядовим користувачам?

Коротше, я думав, шо якось звикну, але ні, не звик. Є речі, яких я не готовий отак просто позбутися.

17th December 2017

1:17am: Охрінівше

Конторка Trimble, що кілька років тому викупила в гугля Скетчуп, зробила з нього броузерну аплікуху!

https://app.sketchup.com/

В принципі, ніякої різниці з десктопною версією нема, окрім неможливості (із зрозумілих причин) підключати сторонні плагіни. Шось мені здається, що незабаром скетчуп-мейк зникне на користь броузерної версії, і залишиться тільки скетчуп-про за баблос. Про всяк випадок закачав собі свіжий мейк, хай лежить, часом доводиться в ньому малювати.

15th December 2017

2:40pm: Розподільче

Оце я останнім часом читаю багато різних постів з однаковим лейтмотивом: ах, я так йому/їй вірив/вірила, а тепер суцільна зрада і корупційні оборудки! Всьо, більше нікому, нізащо, нікада! Всі вороги, падлюки і брехуни!

Любі мої! Годі вже бути здобиччю для популістів та клювати на слова. Їздити по вухах - діло нескладне. На словах можна виставляти себе ким завгодно - рятівником, месією, геніальним управлінцем, "лідєром общєсвєного мнєнія", економістом, боксером, педагогом і так далі. Я й сам, якщо мене не зупинити вчасно, можу такого наплести, що непідготовлений слухач впаде у захват та екстатичне заціпеніння. І, знаючи за собою ту ваду (а це саме вада), я намагаюсь тримати пельку стуленою. І робити діло, замість слів.

Зрозумійте самі, і поясніть, кому зможете - слова не вартують нічого. Взагалі. Хочеш дізнатися, хто є хто - зважай на діла, а не на балачки. Одна справа важить більше тисячі слів.

7th December 2017

3:39pm: Врожайне

Нумо, браття та сестри, накидайте мені жежешних ватничків та упоротих русофіликів - за вашим смаком. Я останнім часом дуже люблю, як вони скавучать. І навіть тих, хто не скавучить, а вперто вилизує мудрому і дальновідному многоходовочному хуйлу - теж кидайте. Цих особливо цікаво буде читати, але трошки згодом.

Окреме зауваження - ком'юніті кидать не треба, тільки персоналії цікавлять. І ще цікавлять ті, шо пишуть від себе, а не сруть перепостами.

5th December 2017

2:01am: Програмне
Побачив дудля у гугля на тему дитячого програмування.

https://g.co/doodle/52dpu4?ds=cl

Всі задачки, крім останньої, таки дитячі. Останню задачу треба розв'язати у 6 команд, щоби на відмінно. Я впорався з п'ятьма командами.

15th November 2017

10:24pm: Родезійське


Ну, шо, наша пісня гарна-нова?

14th November 2017

10:00pm: Автомобільне

Цікаво, чи котрийсь з автовиробників нарешті здогадається зробити в зручному місці на торпеді штатне посадочне місце під телефон з ЮСБ-розеткою поруч?

8th November 2017

1:17pm: Кримське

Кримській ваті слід повсякчас пам'ятати, що сьогодняшні її проблеми з окупаційною російською владою - це ніщо, порівняно з проблемами, які почнуться у вати після деокупації півострова.

По-перше, не буде більше 80% дотацій з бюджету України в бюджет Севастополя та 50% дотацій в бюджет решти Криму. Якщо зараз Росія ллє в Крим хоч якесь бабло, після деокупації не буде ніякого.
По-друге, російських туристів більше не буде дуже довго, років зо 50. Візовий режим та пряма заборона відвідувати Крим. Та й інших туристів засраний південний берег в умовах безвізу та лоукосту не дочекається.
По-третє, державна зрада, пособництво окупантам, замах на суверенитет та территоріальну цілісність. Якщо хтось думає, що то всьо минеться безкарно - дарма. Якщо хтось думає, що про те все ніхто не знає - дарма.

В принципі, для вати ще не пізно продати все, що можна продати за будь-які гроші, і перебратися на історичну батьківщину назавжди. Бо в цьому випадку, як ніколи, буде важливим раннє прийняття рішення. Хто перший встав - того й тапки. Друга хвиля ще проскочить, але з величезними збитками при продажу кримського майна. Всі інші слоупоки, що схопляться, коли вже буде пізно, будуть тікати з ручною поклажею і через кізяцькі блокпости, на яких з них будуть витрушувати заникану валюту.

Даю маячок: коли в суспільстві почне формуватися масове уявлення про "что-то пошло не так" та "пора валить", то це означатиме, що друга хвиля вже пройшла свій максимум. А коли масові настрої зміняться на "бросай мешки, вокзал отходит" - значить ви слоупок, і вам доведеться тікати з порожніми руками.

22nd October 2017

1:22pm: Яскраве

А ви знаєте, хто першим в історії продав свій альбом тиражем понад мільйон штук? Це Гарі Белафонте, пацанчик з Гарлему, шо у Нюйорку, який досить вдало прикидався вихідцем з Тринідаду та Тобаго.26th September 2017

5:35pm: Ображене


Вчора Петро Олексійович не поздоровив мене з днем народження, то нехай сьогодні не чекає, шо я буду писать йому побажання успіхів, здоров'я, сімейного ладу, довгих років, а головне - рішучості та впертості на посаді президента.

10th September 2017

5:34pm: Конфронтаційне

Дивлячись в жижу, я бачу, що найбільш непримиренні опоненти Порошенко в його конфлікті з Саакашвілі - це ті, хто останні роки безперервно, нонстоп, видушував з себе зраду та всепропальщину. Навіть ті, з ким я раніше не перетинався, при детальному перегляді журналів створюють цілком характерне враження запеклих борців з антинародною київською хунтою та її кривавим вожаком.

Не знаю, чому так виходить, не маю жодних здогадів.

22nd August 2017

5:04pm: Рекламне
Я нечасто рекламую чужі пости, але зараз вважаю те необхідним. Перейдіть за посиланням, прочитайте текст та проголосуйте, будь ласка!

http://oleg-leusenko.livejournal.com/7685717.html
Powered by LiveJournal.com