?

Log in

No account? Create an account

ЗАМЕТКИ НА ЗАБОРЕ

Recent Entries

You are viewing 25 entries, 50 into the past.

30th August 2018

12:36pm: Феєричне

Приватбанк вже давненько запустив цікаву пропозицію для "клієнтів ІТ-галузі" - тариф IT-expert.

Пропозиція дійсно цікава - і автоматичне надсилання звітності в податкову, і автоматичне проведення валютних операцій із ЗЕД за курсом банку, і пільгова вартість обслуговування. Головною вимогою для підключення цього тарифу є належність основного виду діяльності до ІТ-сфери. Ну, це щоби КВЕД відносився до групи 62 - "КОМП'ЮТЕРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ, КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА ПОВ'ЯЗАНА З НИМИ ДІЯЛЬНІСТЬ".

Ця група складається з чотирьох видів діяльності:Collapse )

29th August 2018

9:29pm: Занепокоєне

А шо це з кацапами сталося, вибачте? Поліз я оце на їхній тєатр цирк воєнних дєйствій, дай, думаю, пошугаю панцершвулів... А вони там всі якісь кволі, ледве повзають, сичать зпроквола, очі закочують і на спротив зовсім нездатні. Таке, ніби ось-ось повиздихують...

Я не проти, звичайно, якось без тих лулзів проживу, але ж щоб отак? Шо сі стало, панове?

25th August 2018

11:57am: Промоційне

"..делать верные выводы из неполноценной информации – такой же талант, которым может быть одарен едва закончивший школу ребенок и семидесятилетний старик.. ..Но такие люди – штучные экземпляры. Их необходимо искать, находить и привлекать на службу. Потому что, если они не будут служить государству, то волею объективных обстоятельств их талант, с высокой долей вероятности, будет направлен против него, свято место пусто не бывает.."

Ви прослухали рекламне оголошення від Ростіка Іщєнко, бізнес якого по висмоктуванню "аналітики" з, скажімо так, пальця, вочевидь зазнає кризи. Своїм текстом Ростік якби каже: якщо йому, Ростіку, не будуть платить за те, що він відсмоктує кремлю, він, Ростік, почне відсмоктувать Навальному. І це в кращому випадку. Бо в гіршому він буде відсмоктувать польським неграм з НАТО!
12:15am: Корисне

Подивіться спочатку оце відео, та занотуйте, чим на виробництві займаються хуманоїди. А потім йдіть під кат.ПовчальнеCollapse )

19th August 2018

7:28pm: Слоупочне

Останніх кілька років шось мені муляло - ніяк я не міг второпати, що ж не так з поєднанням понять "російський фантаст" та "державник-рєвнітєль-охранітєль". А всі російські письменники-фантасти, як ви знаєте, водночас є ультраортодоксальними великодержавницько-імперськими ревнителями. За незначними винятками, які, скоріш за все, просто є недодіагностованими. І от в цьому поєднанні було шось таке аномально-протиприроднє, таке дисонуюче і ненормальне, що не давало мені спокою. Аж раптом дхарма відкрилася мені у всій її очевидній простоті.

Російський фантаст, як суспільний прошарок, виник ще півтора сторіччя тому, на фоні тривалої кризи Російської держави. Чернишєвський з його "снами Вєри Павловни", вот ето вот всьо, вся ета русофобія. На хвилі революцій 1917 року знову з'явилось до біса пейсателів-фонтаздів, та й деякі нефонтазди перекваліфіковувались. Трошки згодом, під час хрущовської оттепелі - чергова порція. А під час та після перестройки, викристалізувалось чергове покоління руссо-фонтасто.

Як бачимо, надмірне розпліднення російських фантастів чітко корелює з державними потрясіннями, і це не дивно. Бо російська фантастика експлуатує всього чотири белетристичних піджанри:Collapse )

17th August 2018

3:51pm: Зрадойобське

Паулюс знов висрався - насипте йому і від мене також, бо я там забанений давно.

11th August 2018

1:08am: Покаянне

Хоча я й люблю музичку, але маю проблему - не вмію грати на жодному інструменті. Навіть в школі не зміг подолати оті кляті три акорди. Хоча на клаві можу торохтіти десь до 300 символів за хвилину, але на фортеп'яно не можу навіть котячого вальсика забацати. Максимум, що мені під силу - це маракаси, та й то, навряд чи зумію грати одночасно на двох. Отака в мене прикра дизфункція.

Але я, нарешті, знайшов мелодійку, яку напевно що зумію розучити! Принаймні, сольну партію! Осьосьо вона!Тремтіть наперед перед моєю майбутньою музичною майстерністю!

8th August 2018

8:15pm: Мімімішне

Дуже довго намагався написати якусь ввідну до цього лінка, три рази видаляв простирадла текстів, а врешті плюнув і розсудив, що анотувати Проханова безглуздо :) Його тексти - це такі Ding an sich, які неможливо, та й непотрібно пояснювати чи коментувати. Ними можна (і треба) лише насолоджуватись.

http://zavtra.ru/blogs/krimskoe_solnechnoe_zatmenie

Велкам, піполь!
5:46pm: Ржачне

Особливо я сміюся, коли люди, що всерйоз сприймають стьоб щодо викопаного Чорного моря, і намагаються глумитися над "тупими хохлами", самі продукують ось таку добірну рафіновану клюкву:

https://michael101063.livejournal.com/747914.html

Офіційно попереджую - відставте вбік гонятки з чаєм, філіжанки з кавою та склянки з смузями, бо позаливаєте клави.

2nd August 2018

9:21pm: Денормалізаційне

Ви собі не уявляєте, як боляче, коли на ногу падає ювілейне сьоме видання К.Дж.Дейта, в якому тисяча з гаком сторінок, три кілограми ваги і тверда, як та домовина, палітурка.

1st August 2018

4:23pm: Народно-господарське

Чи знаєте ви, що якщо звечора запхати в морозилку лоточок для льоду з водою і недостатньо щільно прикрити дверцята морозилки, то на ранок ви отримаєте ціле відро льоду з вмурованими в нього м'ясом, варениками, пастою з зелені, вишнями, налісниками, а також лоточком для льоду. Єдина незручність - це дві години, що їх довелося чекати, поки той лоточок вдалося визволити з льодовика. Можливо, комусь мій досвід стане у нагоді!

23rd July 2018

12:41pm: Несподіване

[Отут] цікавий матеріал про китайський туризм в Росію. А найцікавіший в ньому оцей пасаж:

Абсолютное большинство китайцев свято верит, что и Хабаровск и Благовещенск — вотчина китайцев, а русские вероломно забрали их Северные территории, но совсем скоро вернут. Самый трэш в работе с китайцами это то, что у них какие-то кошмарные стереотипы о России. "Почти все уверены, что территория это китайская, и они никогда не упустят возможность тебе об этом напомнить" — рассказывает Олег, гид-фрилансер из Владивостока.

Многих туристов обрабатывают еще до прибытия в город. Говорят, что интересного во Владивостоке ничего нет, "походите, посмотрите, все-таки он наш был когда-то". Такая промывка мозгов, кстати, термин, появившийся в Китае, — причина невозможности объяснить китайцам, что расплачиваться в российских магазинах юанями нельзя. Изумлению их нет предела также, когда они узнают, что не все русские говорят по-китайски.


Шось таке дуже-дуже знайоме прилетіло росіянам в обратку. В дусі концепції кармічного воздаяння.

Улибаємся і машем!

18th July 2018

10:27pm: Маловідоме

Карочі, один хлопчик приїхав у Лос Анжелес, закінчив там курси компютєрної грамотності і пішов працювать енікеєм у "Security First National Bank". Але йому весь час свербіло писати пісні та співати. Свої демки він пхав у різні лейбли, але все, якось, без успіху. Аж поки його не помітили Бітли, які почали його продюсувати. Пацанчика, на жаль, вистачило ненадовго, хіти він писав всього два чи три роки, а потім, здебільшого, робив кавери на чужі пісні, теж непогані. А згодом і зовсім покинув музику. Може то й на краще, бо запам'ятався він справжніми шедеврами. Мистецтво - то така штука, з якої бажано виходити не вперед ногами.

ВідосикиCollapse )

16th July 2018

12:21am: Міжпроцессове

Ось одна з речей, за які я дуже люблю FreeBSD:

#!/bin/sh
foo.sh <&1 | bar.sh >&0
####

15th July 2018

10:19pm: Тепличне

Отак, дітки, виглядає жопа з вухами.А шо ви хочете? Обичний мутагенез!

11th July 2018

1:04am: Блюзове.

Як відомо, "блюз - це коли хорошій людині погано". Втім, як всі ми знаємо, отці-основоположники блюзу зовсім не були хорошими хлопчиками. Скоріш навіть навпаки. Але все одно якось дисонує кайф від блюзу із смутком та тугою, перекладеними на музику. Блюз - це коли мені добре від того, що хорошій людині погано. Й біс з ним, я фошизд, мені можна.

ВідосикиCollapse )

10th July 2018

4:44am: Розлючене

Дві з половиною години промудохався, зненацька наскочивши на повний фейл ВПН-підключень по pptp. Вінда-десятка раптом припинила підключатися штатним клієнтом до сервантів. Серванти в різних мережах і в різних країнах, але симптоми суворо однаковісінькі. Оскільки до більшості впн-термінаторів я маю прямий доступ по ссш, то почав аварійні розборки з траблою.

Нудні технічні подробиціCollapse )

9th July 2018

9:51pm: Расистське

Кароче, сиділи собі пацани, вєтєнари місісіпського спротиву з Мадді Уотерсом на чолі, тихо лабали собі блюз у пивняку, аж тут приповзають вгашені білі свині Мік Джагєр та Кейт Річардс, і давай лізти на сцену, та підспівувать, та підігрувать на гітарці, і вообще по всякому угнєтать класиків блюзу.

Ганьба!

30th June 2018

7:34pm: Спойлерне
Увесь сюжет "Експансії" зводиться до того, що...Collapse )

24th June 2018

5:45pm: Чарльзово-доджсонівське

-- Ей, маладой, красівий бйот кота!
-- Слухаю?
-- Подай на хлєбушек, сколько не жалко!
-- Та мені для вас нічого не жалко!
-- !!!
-- Тому я вам дам нічого.
-- Ж8(

"Nobody knows" (c)

4th June 2018

9:37pm: Предикторське

Щось мені підказує, що незабаром ми побачимо у виконанні котрогось з маргінальних угруповань гучний перфоманс з масовим залученням усіх можливих медіа.

Короткий сюжет перфомансу, так би мовити, лібрето лицедійства, зводитиметься до простого: типочки на щирій українській мові гупатимуться на коліна і що є сили волатимуть про допомогу в Порошенка. Татечку ріднесенький, ми самі нє мєсниє, всьо згоріло, памажитє хто чим може, дуже їсти хочеться, луччє грошима! Біс їхню маму зна, з якого саме приводу, коли та де те станеться, але маю шальону сверблячку у візіонерській залозі.

Ясне діло, творчий замисел в тому, щоби провести паралель між українцями та кацапами, які останнім часом б'ють всі світові рекорди с колективного приниження ім. Долорес Ібаррурі. Оскільки вигодоотримувачем цього дійства буде виключно хуйло, то увесь ланцюжок з спонсорів-організаторів-режисерів-виконавців перфомансу без жодних сумнівів буде кацапською агентурою. Стежимо за новинами.

16th May 2018

6:50pm: Електроакустичне
Осьо натхнення накотило.

14th May 2018

12:06am: Тахіонне

Щоб там хто не казав би, а зараз так вже не можуть.

8th May 2018

8:19pm: Серіальне

Перший сезон "WestWorld" я подивився із цікавістю, хоча і не без зауважень. Ясне діло, що оті гуро і фонг розтягувались на цілий сезон, бо брак сюжету компенсувався кровищею, нюдотою та зміною декорацій. Зате другий сезон несподівано став набагато більш осмисленим, "з елементами еротики філософії", на яку в першому сезоні були лиш натяки. Дивитися стало значно веселіше.

28th April 2018

7:18pm: Рімейкове
Є пісні, які починають співати всі, кому заманеться. Але не у всіх виходить однаково добре. Інколи рімейки бувають значно, значно кращі за оригінали, які б так і згинули у безвісті, якби не вдалий рімейк.

А отут я прямо не знаю, шо оригінал, шо рімейки - один одного кращі.
Оригінал:


Рімейки:


Powered by LiveJournal.com