Кондибас (kondybas) wrote,
Кондибас
kondybas

Профдеформаційне


Раптово пригадався сьогодняшній жахливий сон.

Коротше, я on-site в клієнта майструю йому шось. Якийсь сервер з БД, це нечітко запам'яталося. Чітко запам'ятався клієнт, така собі сімейка Адамсів, якісь декадентські типи, що ховаються у тінях. Вся комунікація через дворецького. On-site - це похмурий готичний маєток, обплутаний плющем, великі ворота, прямо навпроти воріт - зупинка тролєйбуса.

І от, коротше, роблю я своє чорне діло, і щось мені треба в замовника погодить. На моє запитання дворецький відповідає, що в них дуже суворий підхід до безпеки, найкращі практики і всьо такоє, зокрема, використовується п'ятифакторна авторизація. Я уві сні вирячую очі і подумки репетую: вампіри-кровососи упороті параноїки! Мені жопа!!! Але роблю вигляд, що все ок. Ну і, звичайно, питаю, який же механізм цієї п'ятифакторної авторизації?

А ми - відповідає дворецький - п'ять разів поспіль вимагаємо ввести ім'я та фамілію. І тут починається жахіття. Мені уві сні просто нестерпно, до судом, хочеться зробити фейспалм, заїржати, як дикий мустанг, впасти на підлогу, качатися, бити ногами, і взагалі - ні в чому собі не відмовляти. Жахливе те, що нічого цього я зробити не можу - хароше бабло на кону. Тому я стримуюсь, як можу, поступово набуваючи подоби дядька Фестера у виконанні Крістофера Ллойда.Ну, і згідно до класичного давньогрецького канону вистави, за кульмінацією йде deus ex machina. Надворі зчиняється галас, виявляється, тролейбус в'їхав у ворота маєтку і висадив їх. І ми разом із дворецьким йдемо вішати їх назад. І на тому вся історія помалу від'їжджає у затемнення.

Найгірше те, що там, уві сні, мене аж розривало від емоцій - цуко, бльо, як можна бути такими рафінованими долбоклювами?!! А прокинувшись, я до того відношуся спокійно - е, пусте, і не таке бувало в практиці.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments