Кондибас (kondybas) wrote,
Кондибас
kondybas

Безглузде


Дивлячись на бурління говн навколо ІТ-шних ФОПів, я згадую давню мудрість:

Коли палець вказує на небо, дурень дивиться на палець.

Коли підприємства на загальній системі ухиляються від оподаткування, маскуючи трудові відносини з працівниками під фіктивні ФОПи, міністерство фінансів хоче вдарити по добропорядних та законослухняних ФОПах. Не по підприємствах на загальній системі. Не по працівниках, що незаконно працюють в статусі ФОПів. По ФОПах, які взагалі тут ні при чому.

Якби злочинці під виглядом піонерського табору влаштували бордель, то держава, керуючись тією ж логікою, почала б пресувати усі організації та заклади дитячого дозвілля та відпочинку. Звичайно, що це ідіотизм, але для державних інституцій діяти по-ідіотськи - давня, освячена десятиріччями, традиція.

Що неприємно дивує та дратує - це реакція на те, що відбувається, з боку ІТ-шної спільноти. Думаю, не відкрию таємниці, якщо скажу, що думка, нібито ИТ-шники - це інтелектуальна еліта нації, є лише продуктом надмірно роздутого ЧСВ, що грунтується лише на глибокому внутрішньому переконанні цих самих ІТ-шників. Щиро кажучи, в більшості своїй це малоосвічені та інфантильні бовдури, справжній рівень інтелекту яких найкраще оцінювати по якості їхньої продукції. В поточному конфлікті держави з ІТ-шниками маємо класичний розклад: бовдури проти йолопів.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 38 comments