Кондибас (kondybas) wrote,
Кондибас
kondybas

Психольогічне


У Льови "Бідона" Вєршиніна в коментах просто феєричне бурління говн! І це бурління дозволило мені дещо зрозуміти в психології пересічного росіянина.

Вас ніколи не дивувала буквально параноїдальна впевненість росіян в тому, що навколо самі вороги, які замислюють та реалізують всілякі каверзи та підступи проти луччіх в мірє людєй? Що би і де би не сталося - неодмінно то будуть шпійони, дівєрсанти, врєдітєлі, врагі народа, засланці, запроданці, прєдатєлі та іностранні агєнти. Так і по сабжевій ссилочці в комєнтах істоти хором в унісон верещать, що то є провокація укропів, які намагаються зпаскудити та спаплюжити ясний та світлий імідж молодої народної дємократії.

Мені лиш зараз стало зрозуміло, що це ніщо інше, як заміщення. Заміщення - це такий психологічний запобіжний клапан, який не дає вибухнути киплячому разуму возмущьонному. Один з клапанів, їх є багато. Заміщення працює так: беремо травмуючий факт і підміняємо в ньому окремі деталі так, щоби факт перестав бути травмуючим. Да, ролик вийшов просто унікально ідіотським, але усвідомлення того, що у молодій бамбаській демократії панує термінальний ідіотизм, сильно травмує. Тому ми заміщуємо власний ідіотизм на підступні каверзи злих укропів на гвоздєпівському повідку. І вуаля! Замість відчуття власного ідіотизму наш поцієнт отримує підлого ворога, хитрожопість якого в справі дискредитації всього бамбаського межує з геніальністю.

Один поламав, другий прокохав? Це англічанка нагадила!
Забив датчик молотком догори дригом? Це все запроданець за 30 шекелів гвоздєпа!
Насрано в під'їзді? Лічно Обама насрав, точно вам кажу!

Цей нехитрий прийом дозволяє безперешкодно практикувати культ вєлічія, і не звертати уваги на те, що все навкруги поламалось, прокохалось і засралось гівном по самі вінця. В усіх випадках винні вороги. Але випадків так багато і настільки серйозних, що ворогів повинно бути дуже багато, і то страшенно лютих! Бо просто люті вороги нездатні навіть на десяту частину того, що оточує пересічного росіянина все його життя. Саме звідси росте парадигма облоги у кільці ворогів, саме звідси росте віковічний російський потяг до пошуків ворогів серед себе, до питок-казнєй і решти репресій. Бамбас то всьо викристалізував вкрай чітко.

Хоча, якщо росіянам припинити дурити себе казочками про підлих ворогів, і чесно признати, що вони є рукожопими засранцями з інтелектом хробака, і всі їхні факапи були, є і будуть справою їхніх власних рук, то надломиться та рухне взагалі вся основа їхнього існування - горжєніє.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments