Кондибас (kondybas) wrote,
Кондибас
kondybas

Юнатське


Останніх два роки я моніторю блоги зо трьох десятків головних ватних рупорів та ідеологів. Не так, щоби повноцінний дослідник калу, вдягнутий у все резинове, але близько до того. Уважно читаю як самі тексти, так і коментарі. І помітив дуже важливу тенденцію. Чимдалі, тим більше співці русского вєлічія зкочуються у відверту і безглузду маячню.

Причина зрозуміла: шаблони репнули, звичні істини випарувались, а реальність накочується, як асфальтовий каток на хробака. Когнітивний дисонанс між уявним та реальним виявився настільки потужним, що у всіх без виключення русопоцрєотів у психіці ввімкнулися аварійні рятувальні системи. Систем небагато - витіснення, заміщення, проекція, раціоналізація, регресія. Якщо раніше серед дослідної групи це траплялося лише інколи, то тепер навіть найстійкіші більшістю текстів намагаються здолати дисонанс. Виходить кепсько, тому що рятуючи себе вони топлять все, що трапляється під руку.

І дуже добре, що свою маячню ці поцієнти активно проектують назовні, на свої вдячні аудиторії. В коментах консистенція публіки теж сильно змінилася. А вже настрої цієї публіки - й поготів. Власне кажучи, з пропагандонів та агітаторів вєлічія вся ця братія непомітно перетворилася на деструктивний елемент, що поширює підривні антиросійські, антидержавні ідеї. І незважаючи на такий радикальний розворот, їм усе одно вірять.

Тому проханнячко: не ображайте їх, не трольте і не намагайтеся їх переконувати. Навпаки, всіляко підримуйте маячню цих корисних ідіотів. На додачу, це буває весело!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments