Кондибас (kondybas) wrote,
Кондибас
kondybas

Бровзерне


Потребую поради щодо броузера хром.

Взагалі-то я користуюся файрфоксом, але старою версією, 52/ESR. Причина - виключно в потребі у плагіні 'TabMix Plus'. Ну не можу я користуватися броузером без функціоналу, що реалізує цей плагін. А саме:

- запобігання закриванню вікна броузера при закритті останнього табу
- відкривання закладок, історії, адресної строчки та пошукової строчки в новому табі
- список недавно закритих табів з можливістю відкрити заново

Це лише десята частина всіх плюшок ТМР, але це те критичне, без чого я кожен раз люто матюкаюсь, працюючи з хромом. Його базова поведінка є протиприродною та деструктивною. Найменший недогляд, і поточну вкладку з важливою інфою - з набраним та невідправленим текстом, або з заповненою та невідправленою формою - буде втрачено. Втрачено якісно, грунтовно, назавжди. І запобігти цьому буквально тривіально. Всього лише треба поміняти місцями основну та альтернативну реакцію на дії користувача! Зараз в хромі при вводі урла в адресну строчку, при натисканні [enter] урл відкриється в поточній вкладці, а при натисканні [alt+enter] - в новій вкладці, залишивши поточну неушкодженою. Те саме стосується всіх інших випадків, які обходяться за допомогою [win+alt+shift+ctrl+right-dbl-click]. Якось те все вирішити можна. От тільки це просто пц, як незручно. Той же ТМР для ФФ дозволяє поміняти дії, асоційовані з клавішами. По ентеру - в новій вкладці, по альт-ентеру - в поточній. І все, проблему вирішено радикально і назавжди.

Питання наступне: чи є плагіни з подібним функціоналом для хрома? Я заліз в гугл-стор, але там все засрано мільйонами однотипних "плагінів", що виводять фото з котиками на тло новоствореного табу. Знайти щось осмислене практично неможливо.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments