Кондибас (kondybas) wrote,
Кондибас
kondybas

Феєричне


Приватбанк вже давненько запустив цікаву пропозицію для "клієнтів ІТ-галузі" - тариф IT-expert.

Пропозиція дійсно цікава - і автоматичне надсилання звітності в податкову, і автоматичне проведення валютних операцій із ЗЕД за курсом банку, і пільгова вартість обслуговування. Головною вимогою для підключення цього тарифу є належність основного виду діяльності до ІТ-сфери. Ну, це щоби КВЕД відносився до групи 62 - "КОМП'ЮТЕРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ, КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА ПОВ'ЯЗАНА З НИМИ ДІЯЛЬНІСТЬ".

Ця група складається з чотирьох видів діяльності:
 • 62.01 Комп'ютерне програмування
 • 62.02 Консультування з питань інформатизації
 • 62.03 Діяльність із керування комп'ютерним устаткуванням
 • 62.09 Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем

  Звісно, що системні адміністратори - це 62.03. І ви не повірите! Саме діяльність за цим КВЕДом не вважається Приватбанком "діяльністю в ІТ-сфері" :) Я поспілкувався з працівниками банку і все, що вони мені змогли запропонувати - це змінити мій основний вид діяльності. Тобто, я, системний адміністратор, мушу прикидатися програмістом, чи консультантом, чи якимось аморфним "іншим діячем", але в жодному разі я не можу називатися системним адміністратором.

  Чому з усієї групи 62 Приватбанк вважає сисадмінів не ІТ-фахівцями - я не можу зрозуміти. Звісно, що банк має повну свободу у своїх діях - це його тариф, його вимоги і його право визначати коло осіб, яким банк пропонує ту чи іншу пропозицію. Я це поважаю. Але все одне залишається питання - чим викликана така відраза Приватбанку до системних адміністраторів?
 • Subscribe
  • Post a new comment

   Error

   default userpic

   Your reply will be screened

   Your IP address will be recorded 

   When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
   You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments